sxchu.hu

W Gdyni zatrzymano 28-letnią prostytutkę, która wiedząc o tym, że jest zarażona wirusem HIV, świadczyła usługi seksualne, tym samym narażając klientów na utratę zdrowia i życia. Kobieta została jednak wypuszczona na wolność.

sxchu.hu
sxc.hu

W piątek, 19 lipca funkcjonariusze policji zatrzymali kobietę, której prokuratura zarzuciła świadome zarażanie wirusem HIV. Podejrzana od kilku lat prostytuowała się choć wiedziała o tym, że jest zakażona. Kobieta przyznała się do winy. Do gdyńskiego Sądu Rejonowego został skierowany wniosek o jej tymczasowe aresztowanie. Sąd odrzucił go uzasadniając, że nie istnieje niebezpieczeństwo, aby podejrzana dalej dopuszczała się popełniania czynu o który jest oskarżana. Prokuratura ma czas do 27 lipca na złożenie zażalenia na decyzję Sądu Rejonowego.

Nie wiadomo ilu dokładnie mężczyzn prostytutka mogła zarazić. Śledztwo jest w początkowej fazie, co nie pozwala na określenie skali przestępstwa. Według nieoficjalnych informacji kobieta świadczyła usługi w prywatnym mieszkaniu w Gdyni pod pseudonimem „Analna Malinka”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.