mat. prasowe

Jest otwarta, uśmiechnięta i nie boi się wyzwań. Właśnie podjęła kolejne! Iwona Necel z pow. wejherowskiego ma szansę zostać Miss Polski na wózku. Każdy głos się liczy aby znaleźć się w pierwszej dziesiątce.

mat. prasowe
mat. prasowe

I Wybory Miss Polski na wózku organizuje Fundacja Jedyna Taka, którą stworzyły dwie niepełnosprawne mamy – Katarzyna Wojtaszek i Agnieszka Gidzińska. Założycielki Fundacji chcą zwrócić uwagę na sprawy niepełnosprawnych kobiet w społeczeństwie.

Konkurs I Wybory Miss Polski na wózku jest Inicjatywą Społeczną, która ma wpłynąć na zmianę wizerunku niepełnosprawnych kobiet w naszym społeczeństwie. Organizatorki chcą pokazać piękne kobiety poruszające się na wózku jako kobiety aktywne, spełniające się w różnych rolach społecznych m.in. w roli matki. Kobiety pełne pasji, sił oraz wytrwałości w dążeniu do realizacji własnych marzeń. Kobiety, dla których wózek nie przesądza o ich atrakcyjności.

Do konkursu zgłosiły się 72 panie z całego kraju. Wśród nich jest Iwona Necel – studentka logopedii i edukacji elementarnej w gdyńskiej Pomorskiej Wyższej Szkoły Nauk Stosowanych. – Właśnie piszę pracę licencjacką i przygotowuję się do jej obrony. Jestem bardzo otwartą i uśmiechniętą osobą, nie boję się wyzwań. Uwielbiam podróżować, poznawać nowych ludzi i ich zwyczaje. Wolny czas spędzam aktywnie – basen, sauna, spotkania ze znajomymi. Amatorsko gram w koszykówkę na wózkach – pisze o sobie Iwona Necel.

Na kandydatkę z pow. wejherowskiego można oddać swój głos. W drodze głosowania na stronie internetowej Fundacji zostanie wyłoniona finałowa dziesiątka dziewcząt, która osiągnęła największą liczbę głosów. Głosować można do 23.05.2013.

Zagłosuj już teraz!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.