mat. prasowe

Miasto z morza idzie z postępem czasu i techniki proponując swoim mieszkańcom i nie tylko darmową aplikację na telefon dzięki której wszystkie bieżące informacje i wydarzenia w mieście będą pod ręką. eRATUSZ to aplikacja na smartfony i tablety, prezentująca bieżące informacje z Gdyni.

mat. prasowe
mat. prasowe

Nowy plac zabaw w dzielnicy? Ciekawy koncert? Ważny mecz ligowy? Kolejne inwestycje w porcie? Sukcesy gdynian w Polsce i na świecie? Wszystko w jednym miejscu – na Twoim smartfonie lub tablecie. A to tylko wycinek tego, co można znaleźć w eRATUSZu.

– Piszemy o wszystkim – o kulturze, sporcie, dzielnicach, gospodarce, infrastrukturze. Nie dzielimy informacji na kategorie tematyczne. Ich wspólnym mianownikiem jest Gdynia. Artykuły pisane są przystępnym, żywym językiem, wzbogacone w wideo- i fotorelacje. Nowe informacje pojawiają się kilka razy dziennie, także w weekendy – informują urzędnicy UM Gdynia. – O każdej porze, przez 7 dni w tygodniu, trzymamy rękę na pulsie, by eRATUSZ był zawsze aktualny, zawsze ciekawy i zawsze pod ręką.

Pobierz bezpłatną aplikację eRATUSZ (dostępną w wersjach dla systemu Android, iOS, Windows) lub odwiedzaj mobilną stronę www.eratuszgdynia.pl

mat. prasowe
mat. prasowe

1 KOMENTARZ

  1. Fajnie, że dostosowuje się takie portale pod postęp technologiczny. Mam nadzieję, że to nie jest jednorazowe. Teraz coraz więcej osób ma smartphone’a z dostępem do internetu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.