fot. sxc.hu

17 kwietnia w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo w Gdańsku odbędą się Międzynarodowe, Pomorskie Metropolitalne Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości. W zeszłym roku w wydarzeniu wzięło udział 300 wystawców oraz kilkanaście tysięcy odwiedzających!

fot. sxc.hu
fot. sxc.hu

Organizatorem targów jest Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku wraz z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Gdańsku. Przedsięwzięcie adresowane jest głównie do osób poszukujących zatrudnienia. 17 kwietnia w AmberExpo przy ul. Żaglowej 11, swoją ofertę zaprezentują zarówno polscy, jak i zagraniczni pracodawcy. Organizatorzy przygotowali łącznie ponad 200 miejsc wystawienniczych z czego większość przeznaczono dla firm.

Ponadto targi będą doskonałą okazją do spotkania się z doradcami zawodowymi, doradcami EURES, Agencjami zatrudnienia, przedstawicielami szkół i uczelni wyższych oraz instytucjami z otoczenia przedsiębiorczości. Dzięki temu targi to wydarzenie ważne nie tylko dla osób poszukujących pracy w wybranej firmie, ale również dla tych , które chcą rozpocząć własną działalność lub poszerzyć czy podnieść swoje kwalifikacje.

Dla odwiedzających przewiduje się również loterie oraz szereg innych atrakcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.