(arch.) leba.edu.pl

W najbliższą niedzielę, 14 kwietnia w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Łebie odbędzie się koncert pn. „Talentiada 2013. Morska przygoda”. Start o godzinie 15.00. 

(arch.) leba.edu.pl
(arch.) leba.edu.pl

Podczas niedzielnego koncertu, który odbędzie się w Łebie, wystąpią dzieci z łebskich przedszkoli oraz młodzież ze szkół. Zgromadzeni goście będą mogli również obejrzeć występy lokalnych grup artystycznych- zespołów muzycznych i tanecznych. Będzie także loteria fantowa, w której nagrodą główną dla dzieci jest rower, a dla dorosłych zegar-barometr. Program przewiduje też występy zaproszonych gości wśród których są: Orkiestra Morskiego Oddziału Straży Granicznej, Kompania Honorowa Zespołu Szkół Morskich w Darłowie oraz zespół muzyczny z Zespołu Szkół Morskich z Darłowa.

Podczas imprezy dla uczestników dostępna będzie również mini wystawa z Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni.

W trakcie koncertu zostanie przeprowadzona zbiórka publiczna w formie sprzedaży cegiełek wartościowych oraz sprzedaży przedmiotów. Środki pochodzące ze zbiórki, będą w całości przeznaczone na nagrody dla uczniów Szkoły Podstawowej i dofinansowanie wycieczek szkolnych.

Patronat nad imprezą objął Dyrektor Urzędu Morskiego w Słupsku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.