fot. mat. prasowe

20 kwietnia w sali kultury MOKSiR w Redzie odbędzie się koncert Dominica John Sebastiana, który swoje inspiracje muzyczne czerpie z podróży. Jego drugim domem, jak sam pisze jest Irlandia, gdzie pierwsze jego utwory były grane m.in w lokalnych rozgłośniach.

fot. mat. prasowe
fot. mat. prasowe

Podczas koncertu w Redzie Dominic zagra w składzie 3-osobowym prezentując swoje autorskie piosenki znane już trójmiejskim odbiorcom muzyki akustycznej, a także kilka nowych kompozycji.

Dominic John Sebastian – singer-songwriter, autor piosenek i wokalista tworzący w nurcie anglojęzycznego folk-rock’a i folku współczesnego o szerokim brzmieniu i różnorodnych wpływach. Dźwięki jego gitary akustycznej i wokal przepełnione są pasją i emocjami. Podczas koncertów Dominic’a nie brakuje jednak popowych i bluesowych akcentów. Występuje zarówno solo jak i z zespołem. Najczęściej gra koncerty w 3-osobowym składzie z różnorodnym instrumentarium akustycznym (m.in. gitara, flety, akordeon, orchestral bells, harmonijka ustna, cajon). Na scenie Dominic prezentuje dużą żywiołowość i głęboko emocjonalną interpretację swoich piosenek opowiadających w metaforycznym sensie o miejscach, ludziach, relacjach i doświadczeniach.

Na początku tego roku Dominic wydał swoją koncertową EP-kę „My Road” przygotowując się obecnie do nagrania albumu studyjnego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.