kadr z filmu "Gdynia Infobox nabrał kształtów"/youtube

W powstającym w Gdyni u zbiegu ulic 10 Lutego i Świętojańskiej Gdynia Infobox znajdzie się punkt CultureBox. W jednym miejscu będzie można dowiedzieć się o wszystkich wydarzeniach kulturalnych w Gdyni. Terminach, tematyce dodatkowo na miejscu na każde z nich będzie można zakupić bilet wstępu.

kadr z filmu "Gdynia Infobox nabrał kształtów"/youtube
kadr z filmu „Gdynia Infobox nabrał kształtów”/youtube

Wszystkie (kulturalne) drogi już niedługo poprowadzą do… CultureBoxu – zapowiada biuro prasowe UM w Gdyni. – W pasażu pomiędzy głównym budynkiem Infoboxu a wieżą widokową powstanie CultureBox, w którym, jak w soczewce, ogniskować się będzie kulturalne życie miasta. W jednym miejscu znajdą się informacje na temat wszelkich aspektów gdyńskiej kultury. Tu dowiemy się, co ciekawego dzieje się w mieście w najbliższym czasie, jakie wystawy prezentują gdyńskie muzea, co grane jest w teatrach i kinach. Jednym słowem – stworzymy swój indywidualny kulturalny rozkład jazdy. Co więcej, na interesujące nas wydarzenia będziemy mogli w prosty sposób, za pomocą kilku kliknięć, kupić bilety.  Głównym przekaźnikiem informacji w CultureBoxie będą dotykowe ekrany multimedialne.

Osobom nieco mniej zaznajomionym z nowoczesną technologią, pomoc zaoferuje obsługa, z którą zresztą można będzie porozmawiać nie tylko o kwestiach technicznych, ale uzyskać informacje o spektaklu teatralnym czy wystawie.  W ramach Cultureboxu działać będzie również bookarnia, czyli połączenie czytelni z małą biblioteką. Na regałach każdy odnajdzie ciekawą książkę, którą będzie mógł poczytać na miejscu lub w plenerze – siedząc na trawie, w kawiarni lub na jednej z ławeczek pobliskiego skweru Stefana Żeromskiego, którego pomnik znajdzie się w centralnym miejscu placu. Zresztą, dzieł patrona skwerku w bookarni nie zabraknie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.