fot. archiwum www.wejherowo.pl

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie zaprasza do uczestnictwa w V Targach Pracy i Edukacji,  które odbędą się 21 marca 2013 roku w godz. 10:00-13:00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 przy ul. Dworcowej 5 w Wejherowie.

fot. archiwum www.wejherowo.pl
fot. archiwum www.wejherowo.pl

Zeszłoroczna edycja Targów cieszyła się ogromnym zainteresowaniem osób poszukujących pracy oraz samych pracodawców. Podczas Targów znaleźć będzie można oferty pracy w kraju i za granicą, staże zawodowe, oferty szkoleniowe, oferty edukacyjne oraz zajęcia warsztatowe z zakresu sporządzania CV. Udział w Targach weźmie również przedstawiciel Powiatowego Centrum Informacyjnego, który przybliży możliwości pozyskiwania środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz na rozwój już istniejącej firmy.

Wejherowskie targi stwarzają pracodawcom możliwość bezpośredniej prezentacji posiadanych ofert pracy, pozyskiwania odpowiednich kandydatów na wolne miejsca pracy bądź aktywizacji zawodowej, oszczędności czasu, jak i kosztów związanych z poszukiwaniem odpowiednich pracowników. Osobom poszukującym zatrudnienia pomagają w znalezieniu zatrudnienia na regionalnym, krajowym, a także europejskim rynku pracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.