fot. Pierwsze spotkanie w MBP w Rumi z Piotrem Baską/facebook

W Bibliotece Głównej przy ul. Pomorskiej 11 w Rumi odbędzie się kolejne spotkanie z Piotrem Baską. Podróżnik przemierzył Amerykę Południową rowerem.

fot. Pierwsze spotkanie w MBP w Rumi z Piotrem Baską/facebook
fot. Pierwsze spotkanie w MBP w Rumi z Piotrem Baską/facebook

Pierwsza wizyta globtrotera miała miejsce w Bibliotece Głównej w listopadzie 2012 r. Jednak Ze względu na duże zainteresowanie czytelników Piotr Baska odwiedzi MBP w Rumi po raz drugi. – Jestem żeglarzem i płetwonurkiem. Próbuję również swoich sił w skialpinizmie. Jednak największą moją pasją są wyprawy rowerowe. Nie wyścigi , a swobodne włóczęgi po świecie z namiotem i poznawaniem nowych miejsc i ludzi. Bo podróż to właśnie spotkani ludzie, często bardzo życzliwi dla samotnego rowerzysty.

To także droga nawijana na oponę i zaspokajająca to nieustanne wołanie horyzontów, które napędzało naszych przodków do ruszenia w nieznane. To jest sens podróży – tak pisze na swojej stronie o sobie Piotr Baska. Podczas spotkania podróżnik zaprezentuje w formie slajdów zaobserwowaną i utrwaloną na zdjęciach egzotyczną przyrodę i życie mieszkańców Ameryki Południowej. Więcej informacji o wyprawach gościa MBP w Rumi można znaleźć na stronie podróżnika: www.bikenomada.pl

mat. prasowe
mat. prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.