fot. Pchli Targ/facebook

O inicjatywie osób z Sopot Art Fundacji na stworzenie wielokulturowego targu rzeczy oryginalnych już pisaliśmy. Projekt cieszy się dużym zainteresowaniem pojawiają się nowe informacje, które powinny zainteresować naszych czytelników.

fot. Pchli Targ/facebook
fot. Pchli Targ/facebook

Sopotello to nie tylko jak zapowiadają organizatorzy pchli targ ze starociami, antykami, designerskimi starociami, ale przede wszystkim, zwłaszcza w weekendy, z wyrobami ludowych artystów z Kaszub. – Niedziela, ale również i sobota, ma położyć nacisk na ludowe elementy naszej kultury a przede wszystkim na Kaszuby. Rozmawiamy w tym temacie z Zrzeszeniem Kaszubsko Pomorskim oddział Sopot, GOK Somonino i innymi organizacjami, twórcami – informuje Łukasz Matusik, rzecznik prasowy Sopot Art Fundacja.

Zakupy na sopockim pchlim targu będą przyjemnością i ciekawą formą spędzenia weekendu. Sopotello to również występy artystyczne. – Na scenie będą występowali również Kaszubi prezentując swoją kulturę – informuje Matusik. Organizatorzy targu apelują do firm z Kaszub aby przyjeżdżali ze swoimi produktami tak samo do twórców i rzemieślników oraz wszystkich tych którzy chcą sprzedawać i prezentować. Wkrótce wszystkie przydatne informacje dostępne będą na stronie www.sopockirynek.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.