mat. prasowe

Lęborskie Centrum Kultury  „Fregata” jest przygotowane na każdą okazję. W Dzień Kobiet, który zbliża się wielkimi krokami, będą aż dwie premiery.

mat. prasowe
mat. prasowe

Panowie, jeśli nie macie pomysłu na mile spędzony czas w piątek, 8 marca, zabierzcie bliskie Wam kobiety do kina! W lęborskiej „Fregacie” będzie premierowy dzień kobiet!

Filmy jakie proponuje „Fregata” to „Oz Wielki i Potężny” (3D) oraz „Dzień kobiet”. Pierwszy z nich opowiada o przygodach Oscara Diggs’a, magika cyrkowego o wątpliwej moralności, który zostaje przeniesiony z zakurzonego Kansas do tętniącej życiem krainy Oz. Magik musi zmierzyć się z potężnymi problemami krainy i jej mieszkańców. Najważniejsze jest jednak to, że w trakcie swoich działań staje się lepszym człowiekiem..

„Dzień kobiet” to film polskiej produkcji opowiadający o realiach i problemach z jakim musi się borykać samotna matka. Halina, pracująca w jednej z sieci handlowych awansuje na kierowniczkę sklepu. Wkrótce przekona się, że wyższe stanowisko to nie tylko przywileje , ale i masa problemów. Kiedy korporacja przekroczy wszystkie granice, Halina rzuci jej wyzwanie, narażając się na brutalne konsekwencje. Właściciele sieci handlowej nie cofną się przed niczym, aby ukryć swoje brzydkie sekrety..

8 marca, bilety dla Pań na film w wersji 3D będą za 12 złotych. Zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.