fot. Wikimedia

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza na drugą edycję Lęborskich Warsztatów Perkusyjnych. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób początkujących, jak i perkusistów z doświadczeniem.

fot. Wikimedia
fot. Wikimedia

Warsztaty odbędą się w sobotę 14 listopada, w Sali A Stacji Kultura (Dworzec PKP w Lęborku) przy ulicy Dworcowej 8. Początek o godzinie 9.00, zakończenie planowane jest na godzinę 15.00. Koszt uczestnictwa to 20 złotych. Zapisy pod numerem telefonu 59 8622-530 lub przed samymi warsztatami. Liczba miejsc ograniczona.

Warsztaty poprowadzi Tomasz Łosowski – perkusista, kompozytor, muzyk sesyjny, edukator oraz autor pierwszej profesjonalnej szkoły na perkusję w Polsce. Zadebiutował w 1991 roku na jubileuszowym koncercie 15-lecia Kombi. Na przestrzeni ostatnich dwudziestu lat współpracował z wieloma artystami polskiej sceny rockowej, popowej i jazzowej. Został uhonorowany tytułem Najlepszego Perkusisty roku 2004 w plebiscycie magazynu Gitara i Bas + Bębny. Obecnie gra w Kombi oraz współtworzy jazzowe projekty: Quartado, Piotr Lemańczyk, Szymon Łukowski, Tomasz Łosowski Jazz Trio, Cezary Paciorek, Maciej Sikała, Piotr Lemańczyk, Tomasz Łosowski – „Gdański Jazz Quartet” i Orange Trane Acoustic Trio.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.