fot. GOSiR Luzino

W trakcie ferii zimowych Adam Olejniczak i Rafał Freitag z GOSRiT Luzino zorganizowali aż 6 turniejów w ramach kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł”, które odbywały się na luzińskim Orliku oraz na Hali Widowiskowo – Sportowej im. Marszałka Macieja Płażyńskiego.

fot. GOSiR Luzino
fot. GOSRiT Luzino

Pierwszy rozegrany został w sobotę 16 lutego, dla rocznika 1997 i młodsi. Stawiło się w nim osiem zespołów z powiatu Wejherowskiego. Najlepszą drużyną okazała się FC Biedronka Luzino, która bezkonkurencyjnie wygrała wszystkie swoje mecze a w wielkim finale pokonała Robakowo aż 5:0. W meczu o najniższy stopień podium walczyły drużyny Pompa i My i Oni, to spotkanie w regulaminowym czasie gry skończył się remisem 2:2 i zwycięzcę musiały wyłonić rzuty karne, które lepiej strzelała drużyna Pompy.

W turnieju dla rocznika 1999 i młodsi do rywalizacji o zwycięstwo stanęło osiem ekip. Turniej połączony z naborem do drużyny Grzegorza Semak, zwyciężyła ekipa PZU Linia, która w wielkim finale pokonała zespół Skład Węgla i Papy po rzutach karnych. O najniższy stopień podium stanęły drużyny GOSRiT 97/98 dziewczyny i drużyna Kosiarzy. W tym spotkaniu Kosiarze pokonali dziewczyny 3:1.

Kolejny turniej na orliku mogliśmy zobaczyć w miniony wtorek,  w którym do rywalizacji stanęli chłopcy i dziewczyny urodzeni w 1996 roku. W tym turnieju  rywalizowało także osiem ekip. Jego zwycięzcą została ponownie drużyna FC Biedronka, która w finale pokonała Zakrzewo 2:1, o najniższy stopień podium walczyli GOSRiT Waga Luzino i Pompa. Zespół GOSRiT, nie mógł wystąpić w meczu o 3miejsce, ponieważ musiał wrócić na luzińską halę , gdzie w tym czasie podopieczni trenera Sylwestra Piątka brali udział w obozie sportowym.

W środę 20 lutego do rywalizacji stanęli ponownie zawodnicy z rocznika 1997 i młodsi. Mocno padający śnieg i mróz nie przeszkodził w rozegraniu kolejnego turnieju dla tego rocznika. Zwyciężył zespół FC Biedronka, który w finale pokonał Galerię Luzino. Na najniższym stopniu podium stanęła drużyna FC Kloc Gościcino.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.