Prezydent Wejherowa spotka się z zarządem Gryfa Orlex Wejherowo.

22 lutego 2013r. | Drukuj

Prezydent Miasta Wejherowa, Krzysztof Hildebrandt zaprosił przedstawicieli Wejherowskiego Klubu Sportowego Gryf na spotkanie w urzędzie miasta. Spotkanie zaplanowano na najbliższy poniedziałek na godzinę 13.00. Czy będzie mowa o dofinansowaniu klubu?

fot. WKS Gryf Orlex Wejherowo

fot. WKS Gryf Orlex Wejherowo

Działania wejherowskich działaczy mające na celu doprowadzenie do spotkania z władzami miasta Wejherowa przyniosły w końcu efekt – informuje Gryf Orlex Wejherowo. – W odpowiedzi na pismo Zarządu Klubu z dnia 25 stycznia, w którym poprosiliśmy prezydenta o spotkanie w sprawie Gryfa Wejherowo czytamy: Wydział Kultury, Spraw Społecznych, Promocji i Turystyki Urzędu miejskiego w Wejherowie informuje, że Prezydent Miasta Wejherowa zaprasza do ratusza przedstawicieli Zarządu Klubu, trenera drużyny seniorów i kapitana zespołu w dniu 25.02.2013 o godzinie 13.00 (…).

– Widać, że nasze wołania o spotkanie i podjęcie dyskusji z władzami miasta przyniosły w końcu wymierny efekt. Z pisma, jakie otrzymaliśmy jasno wynika, że na poniedziałkowym spotkaniu obecny będzie prezydent Krzysztof Hildebrandt. Liczymy, że to spotkanie przyniesie dla naszego Klubu pomoc finansową, o którą ubiegamy się kilka lat – tłumaczy Łukasz Nowaczyk, rzecznik prasowy Gryfa. – Mamy również nadzieje, że w poniedziałek będziemy mogli powiedzieć, że jesteśmy na dobrej drodze do współpracy i dojściu do kompromisu z władzami Wejherowa – dodaje Nowaczyk.


Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]bska.pl

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz