fot. Urząd Gminy Kosakowo

16 lutego br., na górce saneczkowej w Kosakowie odbyły się I Dziecięce Zawody Saneczkowe o Puchar Wójta Gminy Kosakowo dla dzieci z Gminy Kosakowo. Śniegu na słynnej górce na szczęście nie zabrakło, dobrej zabawy również. Uczestnicy zawodów  zostali podzieleni na trzy kategorie wiekowe. Dla wszystkich dzieci przygotowano nagrody.

fot. Urząd Gminy Kosakowo
fot. Urząd Gminy Kosakowo

W najmłodszej kategorii – do 6 roku życia, zgodnie z regulaminem, dzieci zjeżdżały wspólnie z rodzicem lub opiekunem. W tej kategorii wygrał Bartosz Romejko z Pierwoszyna, II miejsce zajęła Lena Jaśniewska-Narbut z Kosakowa, a III – Tadeusz Wojciechowski z Suchego Dworu. W kategorii dzieci w wieku od 7 do 9 lat I miejsce zajęła Julia Myszk z Kosakowa, II – Jarek Wojciechowski z Suchego Dworu, a III – Kamil Bejrowski z Mostów.

Wśród najstarszych saneczkarzy (10–13 lat) najlepsza okazała się Julia Smoczyńska z Kosakowa, II miejsce zajął Adam Wielgus z Mostów, a III – Julita Pietroń również z Mostów -informują urzędnicy UG w Kosakowie – Uśmiechnięte od ucha do ucha twarze uczestników przekonują, że warto wpisać Zawody Saneczkowe na stałe do kalendarza gminnych imprez. Za wspólną zabawę dziękujemy wszystkim dzieciom oraz rodzicom, zwycięzcom gratulujemy.

Galeria

fot. UG w Kosakowie

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.