Fot. GK

Miejska Biblioteka Publiczna w Słupsku zaprasza na „Kiermasz Starej Książki”, podczas którego można będzie nabyć ciekawe tytuły książek z różnych dziedzin wiedzy dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych czytelników.

Fot. GK
Fot. GK

W sprzedaży znajdą się między innymi słowniki, literatura obcojęzyczna, powieści, bajki, lektury, romanse a nawet 4 – tomowa encyklopedia. Egzemplarz tylko 2 złote. Kiermasz odbędzie się w holu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Słupsku przy ulicy Grodzkiej 3 w dniach 18 – 22 lutego 2013 r. w godzinach 11:00-17:00. Serdecznie zapraszamy na kiermasz wszystkich miłośników książek, albowiem każdy znajdzie coś dla siebie za przysłowiową „złotówkę”!

To już kolejna akcja słupskiej biblioteki, która cieszy się wielkim zainteresowaniem słupszczan. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży książek trafiają na zakup nowych. Od ponad 20 lat koordynatorem akcji jest Regina Radzio – jak sama dodaje taka praca sprawia mi przyjemność, dzwonią do mnie ludzie z odległych miejsc i pytają czy w sprzedaży znajdują się ich ulubione utwory. Poniżej znajduje się bezpośredni nr telefonu do organizatora, który udzieli wszelkich informacji na temat tytułów książek znajdujących się w sprzedaży: 662 106 343.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.