leba.eu

Przedstawiciele Centrum Informacji Turystycznej w Łebie, Referatu Rozwoju i Promocji Starostwa Powiatowego w Lęborku oraz Portu Jachtowego w Łebie wyruszają w Beskidy Śląskie promować miasto i region.

leba.eu
leba.eu

Lęborsko-łebska grupa promująca nasz region wspólnie zawita 14-15 lutego do Ustronia (Rynek), 16 lutego będą w Szczyrku (Czyrna) podczas Zimowego Pucharu Radia ZET w Beskidzkiej a 17 lutego w szczyrkowskim centrum miasta na Placu św. Jakuba.

Celem wyprawy w Beskidy Śląskie jest zachęta tamtejszych mieszkańców oraz obecnych turystów do wypoczynku w Łebie i całym powiecie lęborskim. Grupa ukaże „perełki” naszej okolicy takie jak Słowiński Park Narodowy z ruchomymi wydmami, dzięki którym między innymi, jest unikatem na skalę europejską. Zaprezentuje także szerokie, piaszczyste i czyste plaże z wyjątkowym łebskim piaskiem, który sprezentuje każdemu odwiedzającemu. Za aranżację wystroju stoiska promocyjnego posłuży im morski piasek, leżaki, parawany oraz parasole. W ten sposób przedstawiciele naszego regionu chcą utrwalić wspomnienia z pobytu nad Bałtykiem, przeniesionym na ten czas w równie piękny zimowy beskidzki krajobraz.

W programie przewiduje się również konkurs wiedzy o Łebie i regionie, w którym będzie można wygrać weekendowe pobyty, bilety wstępu do atrakcji w Łebie oraz niepowtarzalne łebskie pamiątki. Przedstawiciele łebskiej Informacji Turystycznej, Referatu Rozwoju i Promocji Starostwa Powiatowego w Lęborku oraz Portu Jachtowego w Łebie zaprezentują walory miasta oraz to, z czego słynie. Na stoisku każdy będzie mógł skosztować „Śledzia po Łebsku”, posłuchać pieśni żeglarskich, a dla najmłodszych będzie przygotowana piaskownica z plażowymi zabawkami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.