Fot. swiatlopana.com

W dniach 1-3 marca 2013r. odbędą się rekolekcje z o. Johnem Bashborą z Ugandy. Zarejestrowanych uczestników jest już ponad 1000. Rekolekcje odbędą się w Hali Gryfia w Słupsku.

Fot. swiatlopana.com
Fot. swiatlopana.com

Osoby zainteresowane uczestnictwem w rekolekcjach muszą się zarejestrować na stronie internetowej Szkoły Nowej Ewangelizacji św. Krzysztofa Słupsk i odpowiednio zapłacić. Dla osoby dorosłej jest to koszt 70 zł, natomiast dzieci do lat 7 – dobrowolna ofiara. Rekolekcje potrwają od piątku do niedzieli. Wyżywienie (zakup dobrowolny) tylko poprzez formularz zgłoszeniowy to koszt 30 zł. W skład wyżywienia wchodzą 3 posiłki: – sobota – obiad i kolacja i niedziela – obiad.
John Bashbora urodził się 5 grudnia w 1946 roku w Ugandzie. Z wykształcenia doktor teologii. W 1972 roku przyjął święcenia kapłańskie, następnie wyjechał na studia do Rzymu. Po powrocie do swojej ojczyzny założył szkoły i sierociniec, ( w którym znajduję się 5 000 sierot). Ks. Bashobora głosi rekolekcje i prowadzi charyzmatyczne spotkania modlitewne poza granicami Ugandy, m.in. w Polsce, do której przybył pierwszy raz w 2007r.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.