fot. Tomasz Przechlewski

 42100 złotych – to najwyższa kwota uzyskana podczas licytacji spośród wszystkich przygotowanych przez Marynarkę Wojenną w ramach 21. Finału WOŚP. Tyle zwycięzca aukcji zaoferował za możliwość rejsu okrętem podwodnym ORP Orzeł.

fot. Tomasz Przechlewski
fot. Tomasz Przechlewski
W tym samym czasie zakończyły się także aukcje, na których Marynarka Wojenna oferowała rejs okrętem transportowo-minowym oraz szkolenie w Ośrodku Szkolenia Nurków i Płetwonurków WP. W sumie, dzięki specjalnym aukcjom Marynarki Wojennej na konto 21. Finału WOŚP wpłynie ponad 50 tysięcy złotych.

Specjalne aukcje internetowe przygotowane przez Marynarkę Wojenną w ramach 21. Finału Wielkiej Orkiestry  Świątecznej Pomocy rozpoczęły się w środę, 19 grudnia. Początkowo oferowane kwoty nie były zbyt duże. Jeszcze na dzień przed zakończeniem aukcji, na której można było wygrać rejs okrętem podwodnym prowadzący w licytacji internauta oferował około 11 000 złotych. Wystarczył jeden dzień, aby ta kwota powiększyła się prawie 4-krotnie. Jednakże prawdziwa „walka” o możliwość rejsu największym polskim okrętem podwodnym ORP ORZEŁ rozpoczęła się 5 minut przed zakończeniem aukcji. Wtedy to oferowana kwota skoczyła z 18 600 do 42 100 złotych. W tym samym czasie zakończyły się także dwie inne aukcje przygotowane przez Marynarkę Wojenną. Za rejs okrętem transportowo-minowym zwycięzca aukcji zapłacił 5 100 złotych, a za możliwość szkolenia specjalistycznego w Ośrodku Szkolenia Nurków i Płetwonurków WP 3 550 złotych.

Można jeszcze wziąć udział w licytacjach na aukcjach przygotowanych przez Akademię Marynarki Wojennej. Uczelnia wystawiła na licytację udział w trzydniowym szkoleniu poligonowym „Leadership” oraz rejs jachtem s/y „Admirał Dickman”, w tym udział w regatach Tall Ships Races:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.