fot. Miłek szuka domu/Gdyńskie Czworonogi W Potrzebie -facebook

Contrast Cafe przy Bulwarze Nadmorskim wraz z Gdyńskimi Czworonogami w Potrzebie organizują koncert charytatywny dla bezdomnych kotów. Gwiazdą wieczoru będzie Marcin Spenner. Finalista II edycji programu X Factor  wystąpi z koncertem akustycznym w duecie z Marcinem Lenczewskim.

fot. Miłek szuka domu/Gdyńskie Czworonogi W Potrzebie -facebook

W czwartek (22 listopada) o godz. 20.00 w gdyńskim Contrast Cafe przy Bulwarze Nadmorskim odbędzie się koncert charytatywny dla bezdomnych kotów. Organizatorem koncertu jest grupa wolontariuszy Fundacji Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!, działająca w Gdyni pod nazwą „Gdyńskie Czworonogi W Potrzebie”. Jej głównym celem jest kontrolowanie populacji wolno żyjących psów i kotów. Grupa prowadzi też adopcje uratowanych przez siebie zwierząt. W trakcie czwartkowego wieczoru wystąpi Marcin Spenner w duecie z Marcinem Lenczewskim, którzy razem współtworzą trójmiejski zespół rockowy Inside Out.

Zaprezentują zarówno autorskie kompozycje grupy, jak i zestaw utworów ich ulubionych wykonawców: U2, Coldplay, Red Hot Chili Peppers, Johna Mayera, czy Adele. W czasie koncertu licytacja patchworkowych poduszek z wizerunkami kotów, loteria, prezentacje przybliżające temat bezdomności kotów oraz edukacyjne rozmowy zachęcające do ich humanitarnej sterylizacji. Zamiast biletu wstępu zbierane będą: karma dla kotów (0.5 kg), puszki z żywnością lub datek. Pieniądze zostaną przeznaczone na kastrację i sterylizację kotów wolno bytujących z Gdyni i okolic.

fot. mat. prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.