fot. Zdjęcie z wręczenia w ramach ubiegłorocznej akcji/www.podajdalejcieplo.pl

Elektrociepłownia EDF Wybrzeże po raz kolejny organizuje akcję „Podaj dalej ciepło”. Internauci głosują na jedną z czterech organizacji, której opłacone zostaną rachunki za ciepło. W ubiegłym roku pomoc finansową otrzymało siedem organizacji z terenu Gdańska, Gdyni i Rumi.

fot. Zdjęcie z wręczenia w ramach ubiegłorocznej akcji/www.podajdalejcieplo.pl

Podaj dalej ciepło to akcja organizowana przez EDF Wybrzeże S.A., której celem jest pomoc organizacjom pozarządowym, korzystającym z ciepła produkowanego w Spółce. Misją organizacji biorących udział w głosowaniu jest niesienie pomocy osobom najbardziej potrzebującym. Akcja jest otwarta dla wszystkich internautów, którzy przyłączając się do tej dobroczynnej inicjatywy mają możliwość dokonania wyboru jednej z czterech prezentowanych organizacji z Gdańska, Gdyni i Rumi. Z Rumi swój głos oddać możemy na Stowarzyszenie TĘCZA.

W ramach akcji wsparcie z przeznaczeniem na pokrycie rachunków za ciepło otrzymają wszystkie cztery organizacje w zależności od ilości głosów oddanych przez internautów. Organizacja z największą ilością głosów internautów otrzyma 20 tysięcy, kolejna 15 tysięcy i dwie kolejne po 10 tysięcy złotych. Akcja trwać będzie jeszcze do 12 grudnia 2012. Głosować można codziennie – jeden głos jednego dnia.

Oddać głos jest bardzo prosto. Wystarczy wejść na stronę wybrać jedną z ikonek organizacji i na nią kliknąć.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.