mat. prasowe

Zagraj w filmie „Monty Python w Gdyni”. Jego pierwszy publiczny pokaz  odbędzie się w WSAiB. Realizatorem pomysłu jest Dyskusyjny Klub Filmowy Pomysłodalnia.

mat. prasowe

Film jest inspirowany jednym z najsłynniejszych skeczy Latającego Cyrku Monty Pythona – Ministerstwem Głupich Kroków. – Zmontowany film będzie publicznie zaprezentowany podczas projekcji filmowej zorganizowanej przez DKF Pomysłodalnia, podczas której pokażemy obraz „Sens życia wg Monty Pythona”. – informuje Alicja Peplińska Kierownik Działu Marketingu i PR WSAiB. Udział w filmie może wziąć każdy, wystarczy przyjść 17 listopada w godzinach 14.00-15.00 naprzeciwko Centrum Gemini – zbiórka przy fontannie.

– W przypadku kiepskiej pogody nagranie odbędzie się w pobliskiej przestrzeni zamkniętej. Aktorzy nie otrzymują honorarium. Każdy uczestnik będzie musiał wyrazić pisemną zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku w filmie (formularz do podpisania przed filmem, osoby niepełnoletnie prosimy o przyniesienie zgody podpisanej przez rodzica lub opiekuna). – dodaje Peplińska

Film będzie zaprezentowany po raz pierwszy 29 listopada 2012 r. w ramach projekcji DKF-u Pomysłodalnia w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego (ul. Kielecka 7). Osoby biorące udział w filmie wchodzą na pokaz bezpłatnie wraz z osobą towarzyszącą. Po projekcji film będzie udostępniony w internecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.