mat. prasowe

Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni po raz drugi. Na poprzednim maratonie frekwencja fanów trylogii Tolkiena była zaskakująca dla organizatorów, co skłoniło ich do powtórzenia filmowej imprezy, która już w najbliższy piątek 9 listopada. Mamy do rozdania 3 pojedyncze zaproszenia do Multikina w Rumi i Gdyni.

mat. prasowe

ENEMEF: Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni został zagrany po raz pierwszy w sierpniu i cieszył się ogromnym zainteresowaniem (frekwencja w całej Polsce sięgnęła blisko 22 tysięcy osób). W odpowiedzi na prośby o powtórkę niedługo przed premierą Hobbita zostanie zorganizowana druga edycja tej nocy, dzięki czemu fani trylogii Tolkiena będą mieli szansę ponownie przenieść się do Śródziemia na 12 godzin. 9 listopada będzie można zobaczyć: Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia (wersja reżyserska), Władca Pierścieni: Dwie Wieże (wersja reżyserska), Władca Pierścieni: Powrót Króla (wersja reżyserska). Filmy na ENEMEFie zostaną pokazane z kopii cyfrowych w idealnej jakości dźwięku i obrazu.

Otrzymać zaproszenie można wysyłając na adres gazetakaszubska@gmail.com imię, nazwisko, telefon kontaktowy. Pierwsze trzy osoby, które do czwartku (08.11), do godziny 12:00 prześlą swoje dane otrzymają jedno pojedyncze zaproszenie. W tytule maila należy wpisać „maraton ENEMEF: Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni” oraz wybór kina (GDYNIA bądź RUMIA)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.