materiały prasowe

Kino „Fregata” zaprasza na „Noc Grozy”, czyli pierwsze lęborskie spotkania z horrorem. Za tydzień, 31 października, od godziny 20:00 widzowie w lęborskim kinie będą mogli zobaczyć dwie amerykańskie produkcje filmowe. 

materiały prasowe

– Zapraszamy wszystkich, którzy chcą przeżyć maraton z filmami grozy – mówi Paweł Piwka, dyrektor LCK „Fregata”. – Mamy nadzieję, że tego typu spotkania na stałe zagoszczą w naszej ofercie. Wszystko zależy od zainteresowania widzów.

Pierwszym wyświetlanym horrorem będzie „Kronika opętania”. Jest to pełna grozy historia inspirowana faktami. To kronika 29 dni z życia pewnej amerykańskiej rodziny – dni pełnych niewiarygodnych wydarzeń. Drugim filmem, który będą mieli okazję zobaczyć widzowie podczas tego szczególnego wieczoru będzie „Czarnobyl. Reaktor strachu”. To film zabierający widzów to owianego tajemnicą miasta – widmo, w którym niegdyś mieszkali pracownicy reaktora w Czarnobylu.

Oba filmy cieszyły się w tym roku szczególnym uznaniem pośród miłośników horroru za wielką wodą. Bilety na „Noc Grozy” w cenie 20,00 zł można kupować w kasie Kina.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.