fot. "Dom w głębi lasu" /materiały dystrybutora

Przygotowania do Halloween można rozpocząć już w najbliższy piątek. Mroczne, pełne napięcia filmy będą towarzyszyć przez całą noc w kinach Multikino, które mogą stać się inspiracją do świętowania 31 października. Mamy dla Was do rozdania 6 pojedynczych zaproszeń.

fot. „Dom w głębi lasu” /materiały dystrybutora

Zgodnie z niepisaną tradycją w ostatni piątek października odbędzie się ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów, czyli coroczna dawka strachu i napięcia w postaci przeglądu filmów grozy, które weszły na ekrany polskich kin w ciągu ostatnich miesięcy. Na tegorocznej Nocy Grozy i Horrorów pokazane zostaną cztery groźne, klimatyczne i mroczne filmy. Każdy z nich jest inny, ale wszystkie trzymają w napięciu i potrafią przestraszyć. W repertuarze znalazły się: premierowo „Internat”, prawie premierowo porównywana do kultowego Egzorcysty „Kronika opętania”, mroczny i zagadkowy „Dom w głębi lasu” oraz tajemnicza i ciesząca się znakomitymi opiniami ” Kobieta w czerni”.

mat. prasowe

Otrzymać zaproszenie można wysyłając na adres gazetakaszubska@gmail.com imię, nazwisko, telefon kontaktowy oraz wybór kina (RUMIA lub GDYNIA). Pierwsze sześć osób, które do czwartku (26.10), do godziny 12:00 prześlą swoje dane otrzymają jedno pojedyncze zaproszenie. W tytule maila należy wpisać „maraton ENEMEF: Noc grozy i horrorów”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.