fot. IV Targi Motoryzacyjne/facebook

W najbliższy weekend największe wydarzenie motoryzacyjne w północnej Polsce. IV edycja Trójmiejskich Targów Motoryzacyjnych 3TM 2012 r w tym roku w nowym miejscu, w Ergo Arenie. Na miejscu światowe premiery, auta których na polskich droga jeszcze nie było. Imprezę poprowadzi dziennikarz TVN Turbo Adam Kornacki

fot. IV Targi Motoryzacyjne/facebook

W dniach 22 – 23 września 2012 roku odbędzie się IV edycja Trójmiejskich Targów Motoryzacyjnych 3TM 2012 r. Targi, które rokrocznie odbywały się na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich przenoszą się do Ergo Areny. – Rekordowe zainteresowanie wystawców i uczestników imprezy sprawiło, że w tym roku aby w pełnej okazałości zaprezentować ofertę dealerów oraz dużą ilość imprez towarzyszących zdecydowaliśmy się o zorganizowaniu targów na granicy Gdańska i Sopotu – mówi Wojciech Stybor w firmy Medium – organizatora targów. Na targach będą prezentowane nowe auta w ramach światowej premiery. Kilku wystawców zaprezentuje absolutnie nowe i niewidziane na polskich rynku samochody.

Targi są przeglądem wszystkiego, co dzieje się na rynku motoryzacyjnym. Przybliżymy zwiedzającym ofertę najlepszych firm – dealerów samochodów osobowych i ciężarowych, motocykli, skuterów, quadów, a także oferty firm oferujących usługi branży motoryzacyjnej. Powierzchnia ekspozycyjna to blisko 5 tysiący metrów kwadratowych na hali oraz tereny wokół, gdzie będą się odbywać imprezy towarzyszące m.in. pokazy rajdowe, zloty motocyklowe.

Ponadto w tym roku klub motocyklowy Lotor w ramach akcji Moto Serce zorganizował możliwość oddawania krwi na potrzeby ofiar wypadków. W czasie imprezy prowadzone będą pokazy szkoły bezpiecznej jazdy prowadzonej przez Automobil Klub Orski i EnjoyDriving – szkoły nauki jazdy. Przeprowadzone zostaną również pokazy pierwszej pomocy, teoretyczne szkolenia jazdy a dla najmłodszych konkursy z zakresu bezpieczeństwa na drodze. Ważnym elementem targów jest ich kobieca twarz czyli 3 już edycja wyborów Miss Amber Moto. Walory pięknych pań zestawione z nowoczesnym pojazdami jak co roku na odwiedzających wywołają dreszcz emocji.

Odwiedzający będą mogli obejrzeć wystawę zabytkowych aut, które na tą okazję zjadą do Gdańska i Sopotu z całego Pomorza. Imprezę poprowadzi dziennikarz TVN Turbo Adam Kornacki.

mat. prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.