sxc.hu

Do udziału we wspólnym tworzeniu dwóch ważnych programów w mieście Rumi namawiają mieszkańców jej władze. Rumianie mają szansę wyrazić swoją opinię na temat kultury i sportu w mieście.

sxc.hu

Do udziału w konsultacjach społecznych zapraszają władze miasta. Proszą o wypełnienie ankiet, dzięki którym będą mogli wspólnie z mieszkańcami stworzyć nowe programy na kolejne lata.- W ciągu najbliższych miesięcy opracowane zostaną nowe programy: Program Rozwoju Kultury  i Program Rozwoju Sportu w mieście.

Chcemy, by ich zapisy były odpowiedzią na Państwa oczekiwania, dlatego liczymy na Wasz udział w ankietach. Mamy pewność, że dzięki temu jeszcze lepiej zdiagnozujemy potrzeby mieszkańców i będziemy w stanie podjąć konkretne działania by je rozwiązać. – informują urzędnicy UM Rumi. Wypełnione Ankiety można złożyć w Biurze Obsługi Mieszkańców, przesłać drogą pocztową na adres Urzędu Miasta Rumi 84-230 Rumia, ul. Sobieskiego 7 lub na adres e-mail kultura@um.rumia.pl.

Ankiety do pobrania na stronie UM Rumia, również dostępne w formie papierowej na terenie: MOSiRu, Miejskiej Biblioteki Publicznej, Miejskim Domu Kultury oraz jako wkładka w Biuletynie Informacyjnym UM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.