fot. www.gdynia.pl

W piątek 31 sierpnia 2012 r. magazyn TVP1 „Kawa czy herbata?”obchodził 20-lecie istnienia w Gdyni. Miasto z morza obecne była na antenie stacji w godz. 6.00 – 8.15.

fot. www.gdynia.pl

 Program realizowany był na plaży w okolicach tarasu kawiarni F. Minga na Bulwarze Nadmorskim. Gośćmi audycji, którą prowadzili Klaudia Carlos i Paweł Pochwała, byli znani i lubiani gdynianie. Między innymi swoje umiejętności zaprezentowała gimnastyczka i olimpijka Joanna Mitrosz, a także znany zwłaszcza z programu „Mam talent!” duet Mira Art, którego powietrzne akrobacje zapierają dech w piersiach. O elegancji w modzie męskiej prowadzący rozmawiali z krawcem Januszem Wiśniewskim. Gościem „Kawy czy herbaty” był również gospodarz miasta – prezydent Wojciech Szczurek.

fot. www.gdynia.pl

 Widzowie zobaczyli ciekawe gdyńskie nowinki, m.in.: murale stworzone przez artystów – uczestników Festiwalu Traffic Design, interaktywne obiekty Gdynia Playground na Bulwarze Nadmorskim, zielone ściany, czyli przykłady światowej „botaniki architektonicznej” towarzyszące budowie Infoboksu – miejskiego obserwatorium zmian. W programie były też pokazy ratownictwa Marynarki Wojennej na wodzie blisko plaży Śródmieście.

 Prawdziwą ozdobą był cumujący na horyzoncie „Dar Młodzieży”, który do Gdyni powrócił po ponad dwumiesięcznym rejsie szkoleniowym w czasie którego uczestniczył m.in. w dwóch etapach regat The Tall Ships Races, jeden z nich wygrywając!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.