mat. prasowe

W sobotę, 1 września 2012r., Dom Kultury „Janowo” zaprasza na „Janowską Biesiadę i Dzień Sąsiada” do Parku przy ul. Filtrowej w Janowie.

Dom Kultury „Janowo” zaprasza na „Janowską Biesiadę i Dzień Sąsiada” do Parku przy ul. Filtrowej w Janowie. W programie m.in.: gry i zabawy, konkursy dla dzieci z nagrodami oraz występy artystyczne, których hitem będzie koncert Katarzyny Skrzyneckiej. Nowy album Katarzyny Skrzyneckiej wdzięcznie zatytułowany został „FOR TEA”, czyli „do herbatki” … Tytuł ten, jak komentuje z uśmiechem sama artystka, przekornie brzmi jak „FORTY”, czyli „czterdzieści”.

Aalbumu , który w sprzedaży pojawił się w 2011 roku wieńczył Jubileusz Dwudziestolecia pracy muzycznej wokalistki. Na płycie znajduje się piętnaście premierowych utworów – nowocześnie brzmiących, nośnych, i melodyjnych kompozycji. Katarzyna Skrzynecka jest autorką większości tekstów, skomponowała także znaczną część muzyki

Drugą gwiazdą wieczoru będzie góralska kapela TURNIOKI. Zespół łączy muzykę góralską z innymi gatunkami, przede wszystkim z rockiem – z całym wachlarzem odmian, swobodnie poruszając się między wirtuozowską estetyką Van Halen’a z jednej strony, jazz-rockiem, rapem, reggae z drugiej, a w środku umiejscawiając siłę ludowych polek i ciekawie zaaranżowane tańce góralskie. Nieobce im są wycieczki w obszary muzyki klasycznej.  Janowska impreza rozpocznie się o godz. 17.

mat. prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.