fot. wikipedia

31 sierpnia w całej Polsce w sieci kin Multikino długo wyczekiwany przez wszystkich kinomanów dwunastogodzinny maraton reżyserskich wersji Władcy Pierścieni. Mamy 3 pojedyncze zaproszenia do rozdania.

fot. wikipedia

Niepowtarzalna okazja, żeby po raz pierwszy na ekranach polskich kin zobaczyć trylogię J.R.R. Tolkiena w wersjach reżyserskich. Będzie to okazja do tego aby zobaczyć sceny/ujęcia i pomysły, które nigdy nie ujrzałyby światła dziennego. Wszystkie trzy części Władcy Pierścieni zaliczane są do przełomowych i najważniejszych filmów w historii kina. W repertuarze znajdą się wszystkie części trylogii, poszerzone o kilka godzin scen, które nie znalazły się w zwykłych wersjach. Filmy zostaną pokazane z kopii cyfrowych w idealnej jakości dźwięku i obrazu. Każda z części trylogii poszerzona została o kilkadziesiąt minut scen dodatkowych, dzięki którym ta niesamowita seria stała się niemal idealna. W repertuarze znajdą się Drużyna Pierścienia (wersja reżyserska), Dwie Wieże (wersja reżyserska) oraz Powrót Króla (wersja reżyserska).

[youtube_sc url=”http://www.youtube.com/watch?v=yprWNOYbchY”]

Otrzymać zaproszenie można wysyłając na adres gazetakaszubska@gmail.com imię, nazwisko, telefon kontaktowy. Pierwsze trzy osoby, które do czwartku (30.08), do godziny 12:00 prześlą swoje dane otrzymają jedno pojedyncze zaproszenie. W tytule maila należy wpisać „ENEMEF: Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.