fot. shakira.com

Po studyjnym nagraniu w Radiu Gdańsk, kolumbijska piosenkarka wybrała szkołę tańca The Salsa Kings, gdzie przygotowywała choreografię do swojego najnowszego teledysku.

fot. shakira.com

Podobnie jak w przypadku Radia Gdańsk, informacja o ekipie i gwieździe pop, Shakirze korzystających z sal gdyńskiej szkoły tańca, została podana już po fakcie. – Gwiazda wraz z ekipą przebywała w naszej szkole przez dwa dni. Salsa Kings do tej pory nie chwaliło się tym faktem, bo na czas obecności Shakiry u nas, obiecaliśmy artystce całkowitą dyskrecję… – czytamy na stronie Salsa Kings. – Piosenkarka i jej ekipa była bardzo zadowolona z pracy w naszej szkole.

Dowiedzieliśmy się, że w wyborze szkoły duże znaczenie miało wyposażenie szkoły: profesjonalne nagłośnienie, specjalna legarowana podłoga taneczna, lustra, profesjonalna obsługa. Spodobał jej się również wystrój studia i nasza strona internetowa. Zadbaliśmy o wszelkie wygody dla naszej gwiazdy, specjalna woda mineralna, piłeczki do masażu stóp po treningu, materac do stretchingu. Podobno przysmakiem piosenkarki okazał się polski agrest, którym poczęstowano ją w szkole.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.