"Tam gdzie snują się zurawie" - fot. Elwira Kruszelnicka

Po sukcesie gdynianki Elwiry Kruszelnickiej w konkursie fotograficznym National Geographic, przyszła pora na wernisaż wystawy jej zdjęć pt. „Zanurzając się w Gdyni”, który odbędzie się 20 czerwca w Galerii Ratusz na I piętrze gdyńskiego magistratu. Początek – godz. 17.00.

"Tam gdzie snują się zurawie" - fot. Elwira Kruszelnicka

Autorka mówi o sobie, że spośród wielu pasji najbliższa jej sercu jest fotografia. Kiedyś pośpiesznie i łapczywie szukała kadru, dziś zauważyła, że zwalniając dostrzega dużo więcej… Mieszkając w niezwykłym mieście postanowiła podzielić się swoimi chwilami z Gdyni.

Fotografie Elwiry Kruszelnickiej były publikowane w czasopiśmie „Reader’s Digest”, nagradzane i wyróżniane w wielu konkursach, m.in. przez Amnesty International i National Geographic Polska. Więcej o autorce na stronie internetowej: http://elwirak.com/.

Wystawę będzie można oglądać do 13 lipca, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

Galeria Ratusz to przestrzeń dobrze znana i lubiana przez mieszkańców. Na ścianach przestronnych korytarzy można podziwiać prace zarówno najlepszych artystów, jak i tych, którzy dopiero stoją u progu wielkiej kariery.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.