fot. EurOcean PR

11 czerwca br. w Teatrze Wielkim w Warszawie odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczono godła „Teraz Polska”. Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o., została wyróżniona jako pierwsza strefa ekonomiczna w ponad 20- letniej historii konkursu.

fot. EurOcean PR

Kapituła konkursu przyznała PSSE nagrodę w kategorii „Innowacje” za kreowanie rozwoju przedsiębiorczości poprzez tworzenie otoczenia sprzyjającego zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań opartych ma współpracy świata nauki i biznesu.

To kolejne z wielu wyróżnień jakimi może pochwalić się PSSE, są wśród nich  „Firma Dobrze Widziana”, przyznana za czynne uczestniczenie w działaniach z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, tytuł „Ambasadora Polskiej Gospodarki” w kategorii „Partner Firm Zagranicznych”, czy „Gryf Gospodarczy 2012”. – Jednakże godło „Teraz Polska” jest najbardziej prestiżową i stanowi umocnienie naszego wizerunku jako marki dynamicznej i nowoczesnej – powiedziała prezes Teresa Kamińska, która odebrała trofeum.

fot. EurOcean PR

W ramach Strefy funkcjonuje Gdański Park Naukowo – Technologiczny, prężnie rozwijające się centrum przenikania się nauki, biznesu i nowych technologii, niewątpliwa chluba PSSE, działalność którego przyczyniła się do otrzymania nagrody.

Tegoroczną galę uświetnił koncert niepowtarzalnego duetu: światowej sławy sopranistki Aleksandry Kurzak oraz Sebastiana Karpiela-Bułecki, lidera zespołu Zakopower, śpiewających w towarzystwie Orkiestry Symfonicznej Teatru Wielkiego. Następna edycja konkursu już za rok, oby równie zaszczytna dla Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Niekomercyjny Konkurs „Teraz Polska”, organizowany przez Zarząd Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego jest objęty patronatem honorowym Prezydenta RP, a jego celem jest wyłanianie grup najlepszych produktów i usług, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.