mat. prasowe

Cztery filmy mrożące krew w żyłach to propozycja Multikina na piątkową noc z 15 na 16 czerwca. Dla odważnych do rozdania mamy 3 pojedyncze bilety do Multikina w Rumi i tyle samo do Multikina w Gdyni.

mat. prasowe

 ENEMEF: Kino Strachu to propozycja dla miłośników mocnych wrażeń, którzy bardziej cenią nastrój i mroczny klimat niż efekty specjalne. Ciągłe napięcie, niepewność i tajemniczość będą głównymi wątkami tej nocy, a przerażenie i poziom adrenaliny we krwi nikomu nie pozwoli zasnąć! Każdy z czterech wyświetlonych filmów jest inny, ale wszystkie trzymają w napięciu do ostatniej chwili. W repertuarze znalazły się: premierowy pokaz poruszających i niepokojących „Szeptów”, zaskakujący, mroczny i zagadkowy „Dom w głębi lasu”, apokaliptyczny „Hell”, a także docierające do najciemniejszych zakamarków ludzkiej natury „Przetrwanie”.

 „Szepty” to poruszający thriller nawiązujący do klasyki gatunku, który przypadnie do gustu fanom „Innych” oraz „Szóstego zmysłu”. Budząca grozę atmosfera, ponure wnętrza i makabryczna tajemnica sprawiają, że tytułowe szepty słyszy się jeszcze długo po napisach końcowych..

„Dom w głębi lasu” to prawdziwa mieszanka krwistego horroru z klasyczną grozą. Jednak wbrew pozorom nie jest to tylko kolejny film wzorowany na „Krzyku”, jego zakończenie zaskoczy nawet największych znawców gatunku. Znany nam świat horroru się skończył, narodził się nowy – wciągający, intrygujący, obłędny i zupełnie nieprzewidywalny.

 Hell – Twórcy filmu nawiązują do najlepszych klasyków gatunku takich jak: „Mad Max” czy „Droga”, dlatego fani postapokaliptycznego kina nie będą zawiedzeni. Reżyser stworzył w pełni realistyczną wizję spalonego słońcem świata, w którym nikomu nie można ufać, a strach cały czas unosi się w powietrzu.

„Przetrwanie” stawia widza twarzą w twarz z największymi ludzkimi lękami. To niepokojąca opowieść o ciemnej stronie natury, trzymająca w napięciu do samego końca. Ten film to pozbawiona upiększeń opowieść o przetrwaniu w skrajnych warunkach, o próbie pokonania własnych słabości, o tym do czego człowiek jest zdolny w sytuacji ekstremalnej.

Otrzymać zaproszenie można wysyłając na adres gazetakaszubska@gmail.com imię, nazwisko, telefon kontaktowy oraz wybór kina (RUMIA lub GDYNIA). Pierwsze sześć osób, które do czwartku (14.06), do godziny 12:00 prześlą swoje dane otrzymają jedno pojedyncze zaproszenie. W tytule maila należy wpisać „maraton ENEMEF: Kino Strachu”

Aktualizacja 08.06 2012

Zostały do rozdania 3pojedyncze zaproszenia do Multikina w Rumi i 1 pojedyncze zaproszenie do Multikina w Gdyni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.