fot. mat. prasowe

Przyszły tydzień w Multikinie zapowiada się interesująco. W poniedziałek 4 stycznia Multikino i Best Film zapraszają na koncert Boba Marleya „Marley – one love”. Dzień później wieczór przeznaczony dla Pań. Makijaże, dobór bielizny oraz oczywiście film z doborową obsadą, tym razem „Uwodziciel”.

fot. mat. prasowe

W poniedziałkowy wieczór sale kinowe Multikina przepełnią się muzyką reggae. Już 4 czerwca odbędzie się pokaz filmu pt. „Marley”, w reżyserii nagrodzonego Oscarem Kevina Macdonalda. „Marley” to barwna podróż do świata muzyki, miłości, radości i jedności ponad podziałami. Taki świat przez 36 lat swojego życia tworzył Bob Marley i zarażał nim miliony ludzi na wszystkich kontynentach. Król reggae, nazywany prorokiem Rasta, kochał kobiety, futbol i marihuanę, ale jego największą miłością była muzyka.

Natomiast 5 czerwca wieczór tylko i wyłącznie dla Pań. Kino Na Obcasach to wyjątkowy projekt, w którym przed każdym seansem wraz z Partnerami projektu organizowane są różnego rodzaju atrakcje dodatkowe dla Pań. Czerwcowe Kino Na Obcasach wyjątkowo rozpoczynamy o godzinie 19:30. Atrakcją wieczoru będą m.in. makijaże wykonywane przez profesjonalne stylistki oraz pokaz brafittingu, czyli perfekcyjnego doboru staników. Partnerami akcji jest Centrum Nauki i Biznesu ŻAK oraz salon Atelier TWIN.

Otrzymać zaproszenie można wysyłając na adres gazetakaszubska@gmail.com imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Pierwsze dwie osoby, które do poniedziałku (04.06), do godziny 11:00 prześlą swoje dane otrzymają jedno podwójne zaproszenie. W tytule maila należy wpisać odpowiednio: Marley bądź KNO (tylko dla pań)

Aktualizacja 01.06:

Jedno podwójne zaproszenie na wydarzenie Kino Na Obcasach zostało już rozdane! Kolejna osoba, która się zgłosi ma szansę wybrać się na koncert Boba Marleya

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.