www.polskaniezwykla.pl

W Gdyni czerwiec pod hasłem Euro2012. Cały miesiąc będzie zdominowany przez Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Powstanie Park Kibica, gdzie będzie można oglądać wszystkie mecze.

www.polskaniezwykla.pl

Od 8 czerwca do 1 lipca kibice spragnieni wspólnego przeżywania sportowych emocji będą mogli obejrzeć wszystkie mecze EURO 2012 na dużym ekranie o powierzchni 32m2 w Parku Kibica w Parku Rady Europy. Park znajduje się naprzeciwko Teatru Muzycznego w Gdyni i Hotelu Orbis. Fani, a także rodziny z dziećmi i osoby starsze, będą mogły śledzić rozgrywki stojąc lub siedząc na zielonej trawie, na kocu, leżaku czy parkowej ławce. W Parku będzie można obejrzeć mecz i posilić się korzystając ze specjalnie uruchomionych punktów gastronomicznych.

Poza godzinami emisji meczów Park Kibica będzie po prostu miejscem odpoczynku, zachęcającym, by w cieniu drzew zrobić sobie przerwę między plażowaniem, zwiedzaniem okolicznych muzeów czy też korzystaniem z pozostałych atrakcji Strefy Dobrej Zabawy w Gdyni.  Partnerem Parku Kibica jest firma Coca Cola. Dodatkowym akcentem piłkarskiego święta będzie udekorowanie miasta Gdyni kilkuset flagami z logotypem EURO 2012

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.