fot. internauta arsi7/kontakt24.tvn

W sobotę w Wejherowie przy ulicy Gniewowskiej doszło do pożaru garażu. Ogień zajął też część dachu pobliskiego domu. Do szpitala z poparzeniami trafił 9-letni chłopiec.

fot. internauta arsi7/kontakt24.tvn

Po godzinie 15 w sobotę (19.05) zapalił się garaż przy ulicy Gniewowskiej w Wejherowie. Po chwili ogień rozprzestrzenił się na stojący obok dom.- „W momencie przyjazdu strażaków na miejsce ogniem był objęty cały garaż. W wyniku rozprzestrzenienia się pożaru, zapalił się również element konstrukcji dachu przylegającego budynku mieszkalnego. Zadymiły się pomieszczenia na pierwszym piętrze i parterze” – poinformował st. ogn. Jarosław Górski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie. W akcji gaśniczej brało udział 6 jednostek straży pożarnej z Wejherowa i okolic.

Karetka pogotowia zabrała do szpitala poparzonego w wyniku pożaru 9-letniego chłopca zamieszkałego w domu, który również zajął ogień. – „Po przyjeździe na miejsce służb, przebywał na podwórku. Miał lekkie poparzenia ręki i czoła. Został przewieziony do szpitala. Wraz z nim – ze względu na stres i roztrzęsienie – na obserwację zabrano jego około dziesięcioletnią siostrę” – dodał. Przyczyny pożaru wyjaśnia policja.

fot. internauta arsi7/kontakt24.tvn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.