www.wikipedia.pl

Burmistrz Miasta Redy informuje o tymczasowym zamknięciu przejścia dla pieszych oraz zorganizowaniu przez miasto komunikacji zastępczej.

www.wikipedia.pl

W dniach od 15 maja do 1 czerwca br. zostanie zamknięte przejście labiryntowe na przejeździe kolejowym w ciągu ulicy Gniewowskiej. Chwilowe nieudogodnienia dla mieszkańców Redy są spowodowane przeprowadzeniem robót budowlanych, wchodzącej w ostatnią fazę realizacji, inwestycji drogowej Leśna – Cegielniana. – W tym czasie miasto zapewnia komunikację zastępczą (autobus, kursujący z częstotliwością co około pół godziny) na trasie ul. Gniewowska parking przed Prefabetem poprzez nowo wykonany odcinek ul. Buczka do ronda w międzytorzu, ul. Drogowców do ul. Wejherowskiej, dalej ul Gdańską do ul. Gniewowskiej w okolicach sklepu Biedronka.

Od 2 czerwca zostanie ponownie uruchomione przejście labiryntowe dla pieszych w ciągu ul. Gniewowskiej, mimo iż w dalszym ciągu będą trwały w tym obszarze roboty budowlane. Prosimy zatem mieszkańców naszego miasta o cierpliwość, wyrozumiałość i zachowanie, niezbędnej w tych wyjątkowych warunkach, ostrożności. – informuje Burmistrz Redy, Krzysztof Krzemiński.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.