mat. prasowe

W dniach 1-3 maja 2012 roku na sopockiej Marinie odbędzie się majówka pod hasłem Sopot Nautical Days 2012 pod którym kryje się dobra muzyka na żywo, jachty i relaks.

mat. prasowe

Impreza Nautical Days to, jak określają ją sami organizatorzy, wydarzenie mające charakter żeglarskiego festiwalu połączonego z regatami i prezentacji jachtów polskich i zagranicznych producentów, jednak wielorakość i różnorodność proponowanych atrakcji z pewnością zainteresuje nie tylko zdeklarowanych wielbicieli morskich przygód. Stały punkt programu na każdy dzień imprezy przewiduje prezentację najnowszych jachtów oraz kajaków morskich.

Panie będą mogły skorzystać z bezpłatnych zabiegów relaksacyjnych oferowanych przez Sopot Sheraton SPA. Najmłodsi goście będą mieli szansę sprawdzić się w licznych zabawach i konkursach sprawnościowych. Zaplanowano również zawody (regaty) katamaranów, dziennikarzy oraz towarzyskie. Ponadto 2-go maja zaprezentowana zostanie nowa karetka wodna. Dopełnieniem wspaniałej atmosfery będzie codziennie muzyka grana na żywo oraz degustacja regionalnych potraw kaszubskich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.