mat. prasowe

W Rumi na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zaśpiewa Andrzej Piaseczny „Piasek”. Koncert 3 maja o godzinie 18.00 Przed koncertem festyn rekreacyjno-sportowy z okazji obchodów 3 maja.

mat. prasowe

Koncert Andrzeja Piasecznego będzie zakończeniem dnia obchodów 221 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. Uroczystości w Rumi rozpoczną się mszą świętą o godzinie 9.30. O 14 mieszkańcy będą mogli świętować na wspólnym festynie rekreacyjno-sportowym na stadionie w Rumi. W przypadku złych warunków atmosferycznych koncert Piaska przeniesiony zostanie do Hali Widowiskowo Sportowej MOSiRu.

 Andrzej Piaseczny przez 4 lata związany był z zespołem Mafia. W 1996 roku ukazał się ostatni album Piaska z Mafią. Również tego samego roku ukazał się debiutancki album solowy, saksofonisty Roberta Chojnackiego pt. Sax & Sex nagrany z udziałem Piasecznego. Rok później wokalista zaczął swoją solową karierę, gościnnie zapraszał i nagrywał piosenki z innymi polskimi muzykami, między innymi Natalią Kukulską, Ewą Bem. Od 2008 roku artysta współpracuje z Sewerynem Krajewskim, który współtworzył m.in. płytę Spis rzeczy ulubionych. W 2011 roku objął funkcję jurora w programie The Voice of Poland. Andrzej Piaseczny jest zdobywcą licznych nagród w kategorii najlepszy wokalista czy przebój roku. Ostatni album ukazał się w styczniu bieżącego roku i nosi tytuł „To co dobre”

mat. prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.