www.wejherowo.policja.gov.pl

Wejherowscy kryminalnie zatrzymali 3 osoby w sprawie zabójstwa, do którego doszło w nocy z 10 na 11 kwietnia. Za przestępstwo zabójstwa oraz spalenie zwłok mężczyzny grozi im kara dożywotniego pozbawienia wolności.

www.wejherowo.policja.gov.pl

Do zbrodni doszło w nocy z 10 na 11 kwietnia  2012 roku. 45-latek spotkał się ze swoimi znajomymi. Jak ustalili policjanci, w pewnym momencie doszło pomiędzy nimi do nieporozumienia, skutkiem tego 45-latek został brutalnie pobity. Sprawcy zapakowali ciało mężczyzny do samochodu i wywieźli go do lasu, a następnie spalili. Przebiegający tamtędy mieszkaniec gminy zauważył ogień i natychmiast powiadomił policję.

Wejherowscy kryminalni w nocy z piątku na sobotę ustalili i zatrzymali trzech podejrzanych mężczyzn w wieku 19, 24 i 53-lat. Sprawcy ukrywali się na terenie powiatu puckiego w wynajmowanym domku. Nie chcieli policjantom otworzyć drzwi, dlatego funkcjonariusze musieli wchodzić do domu siłą. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych, w których ukrywali się sprawcy, policjanci znaleźli broń palną.

Jeden z zatrzymanych jest mieszkańcem Gdyni natomiast dwaj pozostali to mieszkańcy powiatu puckiego Jak się okazało jeden ze sprawców był poszukiwany listem gończym, a drugi wcześniej odbył karę 25 lat pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo zabójstwa.

Mężczyźni zostali przesłuchani w prokuraturze oraz usłyszeli zarzuty. Za zabójstwo grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Galeria

www.wejherowo.policja.gov.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.