fot. fb.com/KongresObywatelski

21 kwietnia na Politechnice Gdańskiej po raz kolejny kilkaset osób spotka się by porozmawiać o tym co dla nas, społeczeństwa, ważne. W tym roku Pomorski Kongres Obywatelski, organizowany jest pod hasłem „Jakie wartości, jaki rozwój?”.

fot. fb.com/KongresObywatelski

Jakie wartości powinni wyznawać Pomorzanie żeby nasz region rozwijał się jak najlepiej? Jakich wartości powinno być w życiu publicznym więcej a jakich lepiej unikać? W jaki sposób stworzyć kanon, czy też wachlarz wartości wspólny dla wszystkich?. Między innymi przed takimi pytaniami postawi swoich uczestników V Pomorski Kongres Obywatelski.

Wśród prelegentów będą między innymi: Prezydent Aleksander Kwaśniewski, pisarz Piotr Czerski, Profesor Cezary Obracht-Prondzyński a także młodzi ludzie: licealiści, studenci a także ci, którzy stawiają pierwsze kroki na rynku pracy.

W tym roku Kongres nie ograniczy się tylko do formuły ,,oczy w oczy”. Od poniedziałku toczy się on także w sieci. Każdy ma prawo mówić o wartościach. Wystarczy zalogować się na stronie www.kongresobywatelski.pl lub polubić profil na Facebooku: http://www.facebook.com/KongresObywatelski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.