fot. Zwycięska drużyna z Luzina

W niedzielę 18 marca na Hali Widowiskowo – Sportowej im. Marszałka Macieja Płażyńskiego w Luzinie odbyła się ostatni kolejka Luzińskiej Ligi Sołeckiej na hali.

fot. Zwycięska drużyna z Luzina

W tej V już edycji rozgrywek, w tym roku wyjątkowo wyrównanych, najlepszą drużyną okazało się Luzino, które nie bez kłopotów pokonało Kochanowo 4:3. Wicemistrzem ligi zostało Sychowo, które w ostatniej kolejce pokonało niedawnego lidera, najmłodszy zespół ligi – Robakowo. Na najniższym podium stanęło Zelewo, które wygrało z Milwinem 5:1. W innych spotkaniach Barłomino pokonało wysoko Kębłowo 9:2, a Dąbrówka zainkasowało 3 punkty walkowerem za mecz z Tępczem, który nie skompletowało składu na to spotkanie.

Po ostatnim meczu odbyła się uroczystość zakończenia ligi, na której wszystkie zespoły otrzymały z rąk Witolda Dąbrowskiego organizatora rozgrywek oraz Piotra Klecha, dyrektora GOSRiT Luzino okazałe puchary.

Za tydzień odbędzie się jeszcze jedna impreza dla drużyn sołeckich w luzińskiej hali. Będzie to tradycyjny Turniej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Luzino, a już 22 kwietnia rozpoczną się rozgrywki na boiskach sołeckich.

Wyniki IX kolejki LUZIŃSKIEJ LIGI SOŁECKIEJ na hali 18.03.12
BARŁOMINO-KĘBŁOWO 9;2    (4;0)
SYCHOWO -ROBAKOWO 3;0   (0;0)
MILWINO-ZELEWO  1;5           (0;2)
KOCHANOWO-LUZINO 3;4       (0;2)
DĄBRÓWKA-TĘPCZ 3;0 goście nie dojechali

Piotr Klecha, Dyrektor GOSRiT Luzino

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.