mat. prasowe

23 marca w Multikinie w Rumi odbędzie się maraton ENEMEF: Filmy S-F. Podczas maratonu między innymi premierowa, najbardziej oczekiwana produkcja 2012 roku. Mamy do rozdania trzy pojedyncze zaproszenia!

mat. prasowe

W najbliższy piątek w kinie Multikino w Rumi ruszy maraton filmowy, potrwa przez całą noc. Wśród trzech wyświetlonych filmów znajdzie się premiera „Igrzyska śmierci”. Ekranizacja bestsellerowej, kultowej książki Suzanne Collins. ENEMEF: Filmy S-F to propozycja dla fanów futurystycznych wizji, obcych cywilizacji i technicznych cudów i jednocześnie porywającej fabuły. Tym razem, ze względu na długość filmów (w sumie prawie 8 godzin) zaprezentowane zostaną trzy tytuły: długo wyczekiwane „Igrzyska śmierci”, zjawiskowy „Tron: Dziedzictwo 3D” oraz wizjonerski „Dystrykt 9”.

 Wszystkie prezentowane tej nocy filmy to nie tylko doskonale zrealizowane produkcje, ale także niezwykle wciągające historie. Ten ENEMEF to niepowtarzalna okazja, aby na całą noc przenieść się w przyszłość!

Otrzymać zaproszenie można wysyłając na adres gazetakaszubska@gmail.com imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Pierwsze trzy osoby, które do czwartku, do godziny 12:00 prześlą swoje dane otrzymają jedno pojedyncze zaproszenie. W tytule maila należy wpisać „maraton ENEMEF: Filmy S-F”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.