fot. www.gdynia.pl/Joanna Grajter, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Gdyni, losuje zwycięski

Pani Katarzyna Kojder z okolic Słupska została szczęśliwą laureatką konkursu zorganizowanego z okazji 4. rocznicy istnienia Gdyńskiego Muzeum Motoryzacji. Pani Katarzyna odbędzie spacer po Gdyni zabytkowym czarnym Mercedesem 170V, połączony z sesją fotograficzną.

fot. www.gdynia.pl/Joanna Grajter, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Gdyni, losuje zwycięski

 W minioną sobotę w Gdyńskim Muzeum Motoryzacji odbyło się losowanie w konkursie, który trwał od października 2011 do końca lutego 2012 roku , a wzięło w nim udział 861 osób. Pani Katarzyna, która była gościem Muzeum jesienią ubiegłego roku na zaproszenie swego narzeczonego – miłośnika zabytkowych motocykli, dowiedziała się o wygranej przez telefon. I bardzo się ucieszyła. Oboje nie mieli jeszcze możliwości obejrzeć najnowszego eksponatu Muzeum – motocykla Harley Davidson z 1941 r. w rzadko spotykanym kolorze niebieskim, udostępnionego do podziwiania przez publiczność właśnie w ubiegłą sobotę.

www.gdynia.pl

Maszyna była przez 10 ostatnich lat remontowana, a raczej kompletowana z trudnych do pozyskania oryginalnych części, przez pana Witolda Ciążkowskiego – właściciela całej kolekcji i założyciela Muzeum. Warto dodać, że oprócz Harleya, Muzeum wzbogaciło się o śliczną Skodę Tudor rocznik 1948 – dar Aleksandra Plichty, dealera Skody z Gdyni – którą także od soboty można podziwiać. Przypomnijmy, że Gdyńskie Muzeum Motoryzacji znajduje się przy ul. Żwirowej 2c w dzielnicy Chylonia. Więcej: www.gdynskie-muzeum-motoryzacji.pl .

www.gdynia.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.