fot. internauta

Kolosy, prestiżowe wyróżnienia dla naszych podróżników, zostaną rozdane w Gdyni. Od piątku trwają tam 14. Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów. Impreza zakończy się w niedzielę.

fot. internauta

Prestiżowe statuetki – Kolosy za podróżnicze dokonania roku 2011 w kategoriach „Podróże”, „Żeglarstwo”, „Alpinizm”, „Eksploracja jaskiń” oraz „Wyczyn roku” zostaną wręczone podczas 14. Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów. Kapituła Kolosów, która spotyka się po raz 13. tradycyjnie przyzna również Super Kolosa za całokształt osiągnięć. Prezentacjom wypraw oraz pokazom zdjęć i filmów zgłoszonych do Kolosów i Fotoplastykonu towarzyszą salon sprzętu i odzieży outdoorowej oraz Salon Mediów Podróżniczych. Można na nim kupić książki, prasę i przewodniki, porozmawiać z autorami i zdobyć autografy.

Największa w Polsce doroczna impreza środowiska podróżniczego odbywa się w dniach 9-11 marca w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Kazimierza Górskiego w Gdyni. W niedzielę zostaną rozdane Kolosy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.