fot. sxc.hu

50% zniżki na basen i lodowisko, ulga na wstęp do kina i do muzeum. Burmistrz Lęborka określił katalog ulg w ramach programu „Duża Rodzina 4+”.

fot. sxc.hu

Burmistrz Lęborka określił katalog ulg w ramach projektu „Duża Rodzina 4+”. Dzięki inicjatywie Urzędu Miasta rodziny wielodzietne będą miały łatwiejszy dostęp do miejskich instytucji sportowych i kulturalnych. Zarządzeniem burmistrza 50% ulga będzie przysługiwała na wystawy i imprezy organizowane w Muzeum w Lęborku oraz na Pływalnię Miejską i lodowisko przy Pl. Piastowskim. Rodziny wielodzietne skorzystają także z dopłaty 5 zł do biletów do Kina „Fregata”.

Karta ta, która jest efektem realizacja programu „Lębork Miastem dla Dużej Rodziny” na lata 2012-2014, przysługuje rodzinom wielodzietnym zameldowanym na terenie Gminy Miasto Lębork, która ma czworo lub więcej dzieci (w tym dzieci w rodzinie zastępczej i w rodzinnym domu dziecka) w wieku do 18 lub do 24 lat, kiedy dziecko uczy się lub studiuje.

Wraz z katalogiem ulg uchwalony został także regulamin wydawania i korzystania z karty oraz wzór wniosku o jej wydanie. Osoby zainteresowane otrzymaniem karty proszone są o zgłaszanie się do Referatu Spraw Społecznych w Urzędzie Miejskim w Lęborku pok. C2.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.