fot. podroze.pl

Linie Lotnicze OLT Express, należące do gdańskiej spółki Amber Gold, zapowiedziały nowe połączenia pomiędzy polskimi miastami. Przewoźnik ogłosił uruchomienie 18 nowych połączeń pomiędzy Gdańskiem, Szczecinem, Poznaniem, Łodzią, Warszawą, Wrocławiem, Katowicami, Rzeszowem i Krakowem.

fot. podroze.pl

Regularne połączenia między dziewięcioma miastami Polski startują od 1 kwietnia 2012. Ceny biletów dla Pasażerów dorosłych zaczynają się od 99 PLN, dzieci do lat 16 zawsze podróżują z 50% zniżką, a niemowlęta za darmo. – OLT Express to kompleksowa oferta lotów regionalnych, będąca nową i korzystną alternatywą dla podróży krajowych tradycyjnymi środkami transportu. Naszym Pasażerom zapewniamy regularny rozkład lotów, obejmujący loty w godzinach porannych oraz wieczornych (dający możliwość załatwienia spraw w innym mieście w Polsce i bezpiecznego powrotu do domu jeszcze w tym samym dniu) – zapowiada przewoźnik.

 

www.fly4free.pl

OLT Express powstało w 2011 roku w wyniku przejęcia przez Amber Gold, strategicznego inwestora, dwóch polskich przewoźników: OLT Jetair oraz Yes Airways. Człon nazwy OLT pochodzi od niemieckiej linii lotniczej OLT, drugiej najstarszej w Niemczech, która także w 100% należy do Amber Gold.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.