mat. prasowe

1 marca bieżącego roku ruszają największe Targi Turystyczne online. Prawie 1000 000 odwiedzających. Jednym z najważniejszych Partnerów projektu zostało miasto Wejherowo.

mat. prasowe

Zalety sprawowania miana najważniejszego partnera projektu, to intensywna promocja na stronach targów czy na prezentację logo na każdym bannerze promocyjnym targów, których ma być wyemitowanych ponad 50 mln. Wejherowo to przykład, jak niewielkie miasto może zaistnieć w bardzo dużej kampanii promocyjnej – czytamy na stronie serwisu Targów Turystycznych.

– Miasto Wejherowo od kilku lat systematycznie buduje swoją markę turystyczną na mapie nie tylko Pomorza, ale i całego kraju. Odrestaurowana Kalwaria Wejherowska, zrewitalizowany zespół pałacowo-parkowy łączący kalwarię ze starym miastem, sanktuarium pasyjno-maryjne w kościele klasztornym wraz z cudownym obrazem Matki Bożej Wejherowskiej, bogata oferta koncertowa to część atrakcji, które przyciągają turystów wypoczywających nad Bałtykiem do Wejherowa. Aby dotrzeć z naszą ofertą do jak najszerszego grona potencjalnych turystów postawiliśmy na nowoczesną i innowacyjną formę promocji jaką na pewno są Internetowe Targi Turystyczne.

Jest to z pewnością bardziej efektywna i mniej kosztowna forma promocji od tradycyjnych targów. Kampania na targach turystycznych w sieci powinna nam skutecznie pomóc przy budowaniu odpowiedniego wizerunku i świadomości turystycznej marki Wejherowa w Polsce – mówi Jacek Thiel- Z-ca Kierownika Wydziału Kultury, Sportu, Promocji i TurystykiUrzędu Miejskiego w Wejherowie. Pozostałymi partnerami targów są linie lotnicze Eurolot oraz Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Na stronach Internetowych Targów Turystycznych będzie można również znaleźć inspiracje na podróże małe i duże: propozycje hoteli spa, miejsca na weekend w Polsce i Europie, a także turystyczne odkrycia 2012 roku.

Odkryj Wejherowo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.