mat. prasowe

Teatr Muzyczny w Gdyni po raz kolejny wystawia docenioną przez widzów w całym kraju sztukę „Dziewczyny z Kalendarza”. Znane i lubiane polskie aktorki wystąpią przed trójmiejską publicznością 27 lutego. Bilety można nabyć w cenie 120zł, 100zł oraz 80zł.

mat. prasowe

Spektakl w reżyserii Tomasza Dutkiewicza to klasyczna brytyjska komedia obyczajowa przeniesiona z ekranów kin na deski teatru. Mieszkanki niewielkiego angielskiego miasteczka co roku wydają kalendarz, z którego zyski przeznaczają na cele charytatywne. Pewnego dnia wpadają na szalony pomysł- postanawiają opublikować w kalendarzu własne akty. Nietrudno się domyślić, że pomysł wzbudza spore kontrowersje wśród członków konserwatywnej brytyjskiej społeczności. Prawdziwa historia o sile kobiecej przyjaźni, radości i odwadze.

Mocną stroną spektaklu pozostaje gwiazdorska obsada. W tytułowe panie z kalendarza wcielają się aktorki Barbara Bursztynowicz, Hanna Dunowska, Bożena Dykiel, Marta Klubowicz, Karolina Nowakowska, Izabella Olejnik, Maria Pakulnis, Halina Rowicka, Grażyna Wolszczak, a przy nich aktorzy Grzegorz Sikora, Krzysztof Janczar oraz Bartosz Obuchowicz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.